fbpx
Ul. Sądowa 13, 43-600 Jaworzno 570-499-080

Wesela


Wesela

Sala weselna

Organizacja wesela to duże przedsięwzięcie. Wybór odpowiedniej sali weselnej to jedna z pierwszych i najważniejszych decyzji. Jeśli szukacie klimatycznego miejsca, zachęcamy do zorganizowania swojej uroczystości w Restauracji Trzy Bramy. Nasze rustykalne wnętrza zostały zainspirowane klimatem włoskich uliczek, przykładamy ogromną wagę do detali by stworzyć nastrój, który pokochacie. Cieszymy się, że obdarzacie nas ogromnym zaufaniem i zawsze staramy się sprostać waszym wymaganiom.

Oferujemy organizację przyjęć weselnych do 100 osób.
W zależności od ilości zaproszonych gości istnieje możliwość organizacji przyjęcia na jednej lub dwóch salach weselnych.

Wnętrza Restauracji Trzy Bramy idealnie pasują do organizacji wesel w stylu rustykalnym czy wesel w stylu boho. W swojej ofercie posiadamy również dodatkowe usługi, które pozwolą szczególnie uatrakcyjnić ten wieczór.


  • 24.11.2018 w Trzech Bramach zorganizowaliśmy Nasz szczególny Dzień, chcielibyśmy serdecznie polecić to miejsce wszystkim parom szukającym romantycznego, klimatycznego lokalu na organizację swojego ślubu i wesela. Przytulne wnętrze tworzące magiczny klimat, pyszne jedzenie, oraz niesamowicie pomocna obsługa sprawiła, że będziemy mieć same cudowne wspomnienia z tego miejsca. Dziękujemy Pani Marzenie, za wysłuchanie wszystkich sugestii i pomoc w realizacji tego dnia. Jednym słowem polecamy Trzy Bramy. Aneta i Kuba
  • Gorąco polecam to miejsce za klimat i obsługę oraz właścicieli. Mimo kończącego się sezonu imprez weselnych, wszyscy uśmiechnięci i radośni. Kuchnia tradycyjna w doskonale podanej - nowoczesnej formie. Wnętrze klimatycznie urządzone od a do z. Jeżeli czegokolwiek brakło przy stoliku, natychmiast obsługa się tym zajmowała, bez jakiegokolwiek informowania przez kogokolwiek z gości (nawet tuż przed zakończeniem imprezy). Niezwykłe miejsce, dla mnie jako prowadzącego również pod względem akustycznym - bardzo dobrze wykończona sala imprezowa, współpraca udana na 100% - na prawdę, wiele lokali mogłoby się uczyć uprzejmości i prowadzenia fantastycznego miejsca jakim jest restauracja Trzy Bramy , zarówno od właścicieli jak i obsługi. Mocno polecam i mam nadzieję że jeszcze wrócę. DJ Lama - Kamil Rzeźnik
  • Przyjecie slubne zorganizowane dokladnie tak jak chcieliśmy w każdym calu, jedzenie pyszna, obsluga super, możemy polecic z czystym sumieniem. Przygotowanie sali do ślubu cywilnego przeszlo nasze oczekiwania:)